Adana Demirspor, Galatasaray Olağan Seçimli Genel Kurulu’nun ardından tebrik paylaşımı yapılmaması nedeniyle bir açıklama yayınlayarak özür diledi. Mavi Şimşekler’den yapılan açıklamada, “Galatasaray Spor Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nın, 2023-2024 futbol sezonunun son maçlarına denk gelmesi nedeniyle tebrik paylaşımı yapılması atlanmıştır. Bundan dolayı Galatasaray Başkanı Sayın Dursun Özbek ve Yönetim Kurulu’ndan özür dileriz” ifadelerine yer verildi.
![Adana Demirspor, Dursun Özbek'ten özür diledi! Adana Demirspor, Dursun Özbek'ten özür diledi!](https://haberizmir.org/wp-content/uploads/2024/06/adana-demirspor-dursun-214zbek39ten-246z252r-diledi.jpg)
Bir yanıt yazın