Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu maçında Galatasaray, sahasında ağırladığı Bandırmaspor’u 4-2 mağlup etti. Sarı-Kırmızılılar’ın üçüncü golünü atan Tete, karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu. › Vatandaşı Carlos Vinicius’un transferinden duyduğu mutluluğu dile getiren Brezilyalı oyuncu, “Gollerimle ve asistlerimle takıma yardımcı olabildiğim için çok mutluyum. Vatandaşım olan bir arkadaşımla birlikte bunu yaptığım için ayrıca mutluyum. Carlos’un gelişiyle mutlu oldum. Saha içinde, dışında birlikte konulup sohbet edebiliyoruz. İletişimimiz çok iyi. Bunun dışında birbirimize asistler yapabileceğimiz için heyecanlıyız” ifadelerini kullandı.
![Bandırmaspor galibiyeti sonrası Galatasaray'da Tete: Carlos Vinicius'un gelişiyle mutlu oldum Bandırmaspor galibiyeti sonrası Galatasaray'da Tete: Carlos Vinicius'un gelişiyle mutlu oldum](https://haberizmir.org/wp-content/uploads/2024/02/bandirmaspor-galibiyeti-sonrasi-galatasaray39da-tete-carlos-vinicius39un-gelisiyle-mutlu-oldum.jpg)
Bir yanıt yazın