BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde Teknik Direktör Fernando Santos yönetiminde yapılan antrenman, kondisyon ve taktik çalışmasıydı. Isınma koşularıyla başlayan, 5’e 2 top kapma çalışmasıyla devam eden antrenman, çift kale taktik maçıyla noktalandı.Siyah-beyazlılar, Antalyaspor maçı için bugün saat 17.00’de Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan özel bir uçakla Antalya’ya giderek kampa girecek ›
![Beşiktaş, Antalyaspor maçına hazır Beşiktaş, Antalyaspor maçına hazır](https://haberizmir.org/wp-content/uploads/2024/02/besiktas-antalyaspor-ma231ina-hazir.jpg)
Bir yanıt yazın