Süper Lig’in 36. haftasında Alanyaspor ile 1-1 berabere kalan Beşiktaş, bir deplasman maçından daha puan kaybıyla ayrıldı. Kartal, kabus sezonda 18 deplasman maçına çıktı sadece altı galibiyet alabildi. Son dört dış saha sınavında iki mağlubiyet ve Alanyaspor maçıyla birlikte iki beraberlik aldı. › Beşiktaş'tan dev transfer taarruzu! Beşiktaş, bu sezon Anadolu’da sadece Konyaspor, Samsunspor, Hatayspor ve Rizespor’u yenebildi.
![Beşiktaş'ın deplasman kabusu devam ediyor Beşiktaş'ın deplasman kabusu devam ediyor](https://haberizmir.org/wp-content/uploads/2024/05/besiktas39in-deplasman-kabusu-devam-ediyor.jpg)
Bir yanıt yazın