Transfer çalışmalarını sürdüren Trendyol 1. Lig ekiplerinden Boluspor, aradığı golcüyü Sırbistan’da buldu. Boluspor, Sırp futbolcu Petar Gigic ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladı. Gigic, kırmızı-beyazlılarda 9 numaralı formayı giyecek. › Petar Gigic kimdir?Petar Gigic, 7 Mart 1997 yılında Sırbistan’da doğdu. Sırp futbolcu, kariyerinde 184 karşılaşmada görev alırken, 38 kez gol sevinci yaşadı, 14 de asist yaptı.
![Boluspor'a Sırp golcü: 1,5 yıllık sözleşme imzaladı Boluspor'a Sırp golcü: 1,5 yıllık sözleşme imzaladı](https://haberizmir.org/wp-content/uploads/2024/02/boluspor39a-sirp-golc252-15-yillik-s246zlesme-imzaladi.jpg)
Bir yanıt yazın