Şişli’de bulunan Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda dün akşam düzenlenen Elev Vakfı Okulunun mezuniyet töreninin sonunda veliler ve öğrenciler fotoğraf çektirmek için sahneye çıkmış, bu sırada dijital panonun devrilmesi sonucu 3 veli ve 3 öğrenci yaralanmıştı. Yaralılar olay yerine gelen ambulanslarla hastaneye kaldırılmıştı. DEV EKRANIN DÜŞTÜĞÜ ANLAR KAMERADA Mezuniyet töreni sonunda veliler ile öğrencilerin fotoğraf çekilmek için sahneye çıktığı esnada dijital dev panonun devrildiği o anlar kameraya yansıdı.
![Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda dev ekran böyle düştü Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda dev ekran böyle düştü](https://haberizmir.org/wp-content/uploads/2024/06/cemal-resit-rey-konser-salonue28099nda-dev-ekran-boyle-dustu.jpg)
Bir yanıt yazın