TFF 2.Lig Kırmızı Grup’ta yer alan Anagold Erzincanspor çıtayı en üste koydu, hedefi Trendyol 1.Lig olarak belirledi. Bu doğrultuda transfer çalışmalarına devam eden Kırmızı-Siyahlılar, özellikle Fransa ve İsviçre’de gurbetçi avına çıkmıştı. Erzincan’ın ilk transferi Muhammet Ali Çağlar oldu. › Her iki ayağını da kullanabilen 19 yaşındaki orta saha, Fransa yerel liginde en dikkat çeken oyuncuların başında geliyordu. 6 ay Alanya macerası yaşayan Çağlar bu sezon Erzincanspor için ter dökecek.
![Erzincanspor gurbetçi avında! İlk transfer Muhammet Ali... Erzincanspor gurbetçi avında! İlk transfer Muhammet Ali...](https://haberizmir.org/wp-content/uploads/2024/02/erzincanspor-gurbet231i-avinda-ilk-transfer-muhammet-ali.jpg)
Bir yanıt yazın