Sarı-Lacivertli ekip, Gaziantep deplasmanında 2-0 kazanarak Türkiye Kupası’nda çeyrek finale yükseldi. Mücadelenin ardından açıklamalarda bulunan Ferdi Kadıoğlu, kupalar kazanmaya odaklı olduğunun altını çizdi. › (ÖZET) KANARYA ÇEYREK FİNALDE! Gaziantep FK – Fenerbahçe 0-2 Fenerbahçe’de Ferdi Kadıoğlu şu şekilde konuştu: Ferdi, kendisine sorulan Sacha Boey ve Arda Güler gibi isimlerin transferine yönelik şu cevabı verdi: “Benim için en önemlisi Fenerbahçe. Kupalar için savaşıyorum. Bunun için buradayım. Sonrasında neler olur bilemeyiz. Benim şu andaki amacım kazanabileceğimiz 4 kupayı kazanmak. Ben de bunun için elimden gelenin en iyisini vereceğim.”
![Fenerbahçe'de Ferdi Kadıoğlu'ndan transfer açıklaması! Sacha Boey ve Arda Güler... Fenerbahçe'de Ferdi Kadıoğlu'ndan transfer açıklaması! Sacha Boey ve Arda Güler...](https://haberizmir.org/wp-content/uploads/2024/02/fenerbah231e39de-ferdi-kadioglu39ndan-transfer-a231iklamasi-sacha-boey-ve-arda-g252ler.jpg)
Bir yanıt yazın