Galatasaray, Süper Lig’in 37. haftasında Fenerbahçe ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını bugün Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla sürdürdü. › Dinamik ısınmayla başlayan idman, üç grup halinde 7’ye 2 pas çalışmasıyla devam etti. Teknik direktör Okan Buruk yönetimindeki antrenman, taktik çalışmayla sona erdi.Sarı-kırmızılı ekip, yarın saat 11.00’de yapacağı idmanla Fenerbahçe maçı hazırlıklarını sürdürecek.
![Galatasaray, Fenerbahçe maçının hazırlıklarına devam etti Galatasaray, Fenerbahçe maçının hazırlıklarına devam etti](https://haberizmir.org/wp-content/uploads/2024/05/galatasaray-fenerbah231e-ma231inin-hazirliklarina-devam-etti.jpg)
Bir yanıt yazın