Florya Metin Oktay Tesisleri’nde Teknik Direktör Okan Buruk yönetiminde dinamik ısınmayla başlayan idman, iki grup halinde 8’e 2 pas çalışmasıyla devam etti. Antrenman, ikiye iki oyun ve topa sahip olma çalışmasının ardından üç takımlı turnuvayla sona erdi.Galatasaray, yarın saat 18.00’de yapacağı idmanla Fenerbahçe maçı hazırlıklarını sürdürecek. › Filenin Sultanları'nın galibiyet serisi sona erdi! Daniele Santarelli çılgına döndü
![Galatasaray, Fenerbahçe mesaisine başladı Galatasaray, Fenerbahçe mesaisine başladı](https://haberizmir.org/wp-content/uploads/2024/05/galatasaray-fenerbah231e-mesaisine-basladi.jpg)
Bir yanıt yazın