Olay, Çarşamba ilçesi Fatih Ortaokulu’nda meydana geldi. İddiaya göre, bir öğrenci teneffüste nereden bulduğu henüz belirlenemeyen biber gazı kapsülüyle ile sınıfta oynarken patlama meydana geldi. Biber gazı tüm sınıfa yayıldı. Okula emniyet ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sınıfta bulunan ve biber gazından etkilenen 25 öğrenci ambulanslarla Çarşamba Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Öğrenciler tedaviye alınırken, olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.
![Sınıfta biber gazı kapsülü patladı, öğrenciler hastanelik oldu Sınıfta biber gazı kapsülü patladı, öğrenciler hastanelik oldu](https://haberizmir.org/wp-content/uploads/2024/05/sinifta-biber-gazi-kapsulu-patladi-ogrenciler-hastanelik-oldu.jpg)
Bir yanıt yazın