Kulüp tesislerinde Teknik Direktör Bülent Uygun yönetiminde gerçekleştirilen antrenman ısınma hareketleriyle başladı. Ardından pas çalışması ve dar alan oyun oynayan Yiğidolar, son bölümde ise 11’e 11 çift kale maç yaptı. › Yiğidolar yarın yapacağı antrenmanla maçın hazırlıklarına devam edecek. İstanbulspor ile Sivasspor 17 Mayıs Cuma günü saat 17.00’de Necmi Kadıoğlu Stadı’nda karşılaşacak.
![Sivasspor'da İstanbulspor maçı provaları başladı Sivasspor'da İstanbulspor maçı provaları başladı](https://haberizmir.org/wp-content/uploads/2024/05/sivasspor39da-istanbulspor-ma231i-provalari-basladi.jpg)
Bir yanıt yazın