Sosyal medya platformu X’te çok sayıda kullanıcı tarafından paylaşılan bir video kısa sürede özellikle İstanbul’da yaşayan vatandaşlarda infiale neden oldu.LAĞIM SUYUNU MELEN’E BOŞALTTILAR Düzce Gölyaka Belediyesi’ne ait kanalizasyon temizleme aracı topladığı her türlü kirletici ve hastalık yapıcı mikropları taşıyan lağım suyunu İstanbul’a su sağlayan Melen Çayı’na boşaltırken görüntülendi.VATANDAŞLAR YETKİLİLERE ÇAĞRIDA BULUNDUBir vatandaşın cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydettiği video büyük tepki çekerken, yetkililere seslenen kullanıcılar skandal olayın sorumluları hakkında ağır yaptırımlar uygulanması çağrısında bulundu.
![Skandal görüntü! Düzce Gölyaka Belediyesi'ne ait araç lağım suyunu Melen Çayı'na boşalttı Skandal görüntü! Düzce Gölyaka Belediyesi'ne ait araç lağım suyunu Melen Çayı'na boşalttı](https://haberizmir.org/wp-content/uploads/2024/05/skandal-goruntu-duzce-golyaka-belediyesine-ait-arac-lagim-suyunu-melen-cayina-bosaltti.jpg)
Bir yanıt yazın