Trendyol Süper Lig ekiplerinden Samsunspor, ara transfer döneminin son gününde bombayı patlattı. Karadeniz temsilcisi, Sivasspor kalecisi Muammer Yıldırım’ı renklerine bağladı. Kulüpten yapılan açıklamada, “2023-2024 sezonu ara transfer döneminde kulübümüz, en son EMS Yapı Sivasspor’da forma giyen 33 yaşındaki tecrübeli kaleci Muammer Yıldırım ile 1.5 yıllık sözleşme imzalamıştır” ifadeleri yer aldı. ›
![Süper Lig ekibi yeni transferini açıkladı! Resmen imzaladı Süper Lig ekibi yeni transferini açıkladı! Resmen imzaladı](https://haberizmir.org/wp-content/uploads/2024/02/s252per-lig-ekibi-yeni-transferini-a231ikladi-resmen-imzaladi.jpg)
Bir yanıt yazın