Kozan’ın kırsal mahallelerinin ilk kadın muhtarı seçilen Akkaya, mahallede komşularına dürüstlük, yardımlaşma ve huzur vaat ederek rakibini yendi. 216 seçmenin olduğu ve 191 seçmenin sandık başına gittiği Velicanlı Mahallesi’nde 2 dönem muhtar olan rakibi Ferhat Yıldırım’ı 99 oy alarak yenen Hatice Akkaya çok heyecanlı olduğunu ifade ederek, mahallesinde güzel hizmetler yapmayı hedeflediğini söyledi.
![Tek vaadi dürüstlük Tek vaadi dürüstlük](https://haberizmir.org/wp-content/uploads/2024/04/tek-vaadi-durustluk.jpg)
Bir yanıt yazın