A Milli Takımımızın, Uluslar Ligi’ndeki rakipleri belli oldu. B Ligi Grup 4’te mücadele edecek Millerimiz; Galler, Karadağ ve İzlanda ile eşleşti. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, kura sonrası açıklamalarda bulundu. › Hedefin liderlik olduğunu belirten TFF Başkanı Büyükekşi, “Güzel bir kura çektik. Rakiplerimizi daha önceden biliyoruz. Hedefimiz grup lideri olmak ve A Ligi’ne yükselmek. Gelecek adına gençlerimize, Milli Takım’a ve hocamız Montella’ya güveniyoruz” dedi. Büyükekşi, dün ayrıca FIFA Başkanı Gianni Infantino’yu ziyaret etti ve ona imzalı milli takım forması verdi.
![Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi'den kura değerlendirmesi Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi'den kura değerlendirmesi](https://haberizmir.org/wp-content/uploads/2024/02/t252rkiye-futbol-federasyonu-baskani-mehmet-b252y252keksi39den-kura-degerlendirmesi.jpg)
Bir yanıt yazın